attract all sights around through wearing high quality https://www.replica-watches.is/ which brings unique personality. https://www.hublotwatches.to/ usa remain making improvement. best fake cartier watches extraordinarily rigorous cultivation and thus crushing benchmark can be the sit down and watch aspect and thus long-term {reliability of the security. cheap de.wellreplicas.to has become stressful in good quality along with technological innovation. this amazing presents https://fr.upscalerolex.to/ rolex extremely good the watchmaking arena strategy. pt.upscalerolex.to rolex put your amazing allure and chic type are placed out there. discount high quality littlesexdoll uk with low price. yvessaintlaurentreplica forum creates a number of advice meant for sit back and watch fanatics and even devotees. cheap armanireplica.ru has qualified through the recognized official recognition. the very first watch manufacturer is who makes the best https://www.vancleefarpels.to.

Centrum sociálnych služieb HARMÓNIA

Centrum sociálnych služieb HARMÓNIA, Republiky 1045/22 v Žiline poskytuje sociálne služby prijímateľom v dôchodkovom veku, občanom s telesným, duševným, zmyslovým alebo kombinovaným postihnutím, alebo občanom, ktorí sa ocitli v nepriaznivej sociálnej situácii z iných dôvodov. 
 
Budova sa nachádza v centre mesta, v tesnej blízkosti pešej a obchodnej zóny. Vstup do budovy, všetkých obytných miestností i do záhrady je bezbariérový. Areál je oplotený, v záhrade je drevený altánok a kaplnka, ktoré slúžia na príjemné posedenie.
 
  Kapacita zariadenia je 61 miest, z nich je  51 určených pre ženy a 10 pre mužov. 6 miest je určených pre poskytovanie sociálnej služby v zariadení pre seniorov, 25 v domove sociálnych služieb a 30 miest v špecializovanom zariadení. Sociálne služby sú poskytované formou  celoročného pobytu. Prijímatelia sociálnej služby sú ubytovaní v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách. Obytné miestnosti situované na južnej strane budovy majú aj balkóny.
Poskytujeme tiež podpornú sociálnu službu v jedálni, v rámci ktorej môžu odoberať stravu aj iní občania žijúci v meste Žilina. 
 
V zariadení je ambulancia, kde ordinuje všeobecný lekár 2 krát do mesiaca. Mimo ordinačných hodín sa pri zhoršení zdravotný stav prijímateľov konzultuje telefonicky. Potrebné odborné vyšetrenia sú realizované v odborných ambulanciách mimo ZSS.
Prijímatelia sociálnej služby majú pre realizáciu osobných záujmových činností k dispozícii  dielničku, spoločenskú miestnosť s knižnicou, na každom oddelení je menšia spoločenská miestnosť s televízorom. Na prízemí zariadenia sa nachádza kaplnka, kde sa v nedeľu a vo sviatky slúžia sv. omše. 
 
 

Dokumenty zariadenia

 

Voľné pracovné miesta

Momentálne nemáme žiadne voľné miesta